Отзывы на книгу «Снегозавр», страница 5

bookdzen

Читати чи не читати?! Погортав "Різдвозавра", й дилема просто відпала. Читати. ⠀ Добра, кумедна різдвяна історія. І, здається, що вона про останнього на землі динозавра. Про хлопця-динофаната Вільяма і його батька, схибленого на Різдві. Або зрештою, про життя й всі лаштунки Санта Клауса на Північному полюсі. Проте, не зовсім воно все так. ⠀ Дитячі книги завжди мають кілька прихованих (або й не дуже) натяків на певні цінності. Різдвозавр" не виняток. Тому, для себе виокремив таке: - віра всьому пальне; - ти є тим, ким є. І це твоя перевага. - склянка напівповна і напівпорожня - залежно, як подивитися (шах і мат одвічній боротьбі). ⠀ А ще в цій книжці неймовірні ілюстрації. ⠀ Але найбільше мені запам'яталася історія створення подарунків від Санти. Оригінальна та не банальна. Її точно забуду не скоро.

MarinaChumak

Ця книжуська про шаленого Різдвозаврика була підкладена моїй малечі під подушку на Миколайчика. І хоча я думала , що там буде менше тексту

WtL

Хорошая детская сказка. Даже с сюжетным поворотом! Самое оно читать ребенку перед Новым Годом или Рождеством. Главный злодей напомнил Сыщика из "Бременских музыкантов". Хотя детские стишки... ну не для взрослых точно))

Интересная книга, хотелось бы больше волшебства, но в целом неплохо. Но Охотник и ружье немного странно для детской книги,

Очень понравилась эта книга для меня. Мне очень понравились Уильям Трандл, Санта-Клаус, эльфы(особенно эльф под названием Брокколи потому что я при его названии кричал 'ААААА! УБЕРИТЕ ОТ МЕНЯ БРОККОЛИ, ААААА!'),Бренда Пейн, Боб Трандл, ну и конечно динозавр по имени СНЕГОЗАВР! Советую вам посмотреть эту книгу! ❤❄❄❄❄

Дети в восторге, сейчас вторую часть читаем: Снегозавр и Ледяная Колдунья!

Том Флетчер на высоте, еще пару книг приобретем.

27 октября 2017
978-5-17-101112-3