Отзывы на книгу «Изнанка правды»

Неординарная история об ошибке следователя, которую она всеми силами пытается исправить, но... В какой то момент история приобретает совершенно неожиданный оборот и становится откровением для читателя.

Читаю запоем романы Сергея Бакшеева....и уже грущу о том времени, когда прочитаю все его произведения. Что тогда буду читать?

vk_397563646, спасибо за искренность!

Придется мне писать новые романы.

Сложившийся в предыдущих романах серии образ Елены Петелиной получает своё закономерное развитие: перед читателем предстаёт человек с незаурядным интеллектом и совестью, женщина, наделённая смелостью и твёрдостью характера. И на этот раз её мужество проверяется в неожиданной ситуации: признать ошибку и постараться её исправить может не каждый. Это стремление героини к правде приводит к крутым поворотам сюжета.

autoreg946979183, спасибо! Умный читатель - умный отзыв.

Как всегда.... СУПЕР. Пусть тематика продолжается, и серия Петля длится без конечно. Это же здорово, ты забываешь обо всём…

Юрий Султангареев, спасибо!

11-я книга серии ПЕТЛЯ закончена. Скоро!

Шикарно, как всегда!) Интересный и захватывающий сюжет, живые персонажи, к которым поневоле привязываешься и начинаешь переживать за их судьбу. Автору браво и творческого вдохновения!

Nata Preobragenskaj, спасибо!

Серию ПЕТЛЯ скоро ждет пополнение.

RoksolanaKalita

Хороший детектив на один день, який я і за 1 день прочитала.
Я не знаю, чи буду після кількох місяців пам'ятати сюжет цієї книги, але саме зараз вона відволікла мене, легко прочиталася, містила багато пригод, швидкий розв'язок.
Сюжет незвичний, принаймні, такий у детективах ще не зустрічала: Олена Петеліна — слідча на останньому місяці вагітності вже мала йти б в декрет, але в цей час Самсонов, якого звинуватили у вбивстві його ж жінки Катерини Золотової тікає з потягу, який висаджується за Уралом із в'язнями. Далі він розповідає завдяки інтернету, що він невинний, йому вірить, як не дивно, маса людей, що мене трішки насторожило (наскільки ж потрібно вірити словам в'язня, який знімає відео, викладає їх в мережу, вірити ток-шоу, яке показує цю історію: невже люди настільки зомбовані перед телевізором?). Телеглядачі, блогери всю провину скидають на вагітну слідчу, яка кинула у в'язницю невинного чоловіка. Петеліна починає заново розслідувати справу Самсонова уже п'ятимісячної давності.
Найбільше сподобалися описи того, як Самсонов постійно тікає від керівника конвою Кочанова, ці пригоди деколи смішні, часто небезпечні. Окремо хочу відзначити драматичну ефектну сцену в дусі американських перестрілок, де зустрілися троє з пістолетами: найманий кілер, якому замовили вбити Самсонова; сам Кочанов, який як представник поліції полює на Самсонова; Самсонов, який тікає від Кочанова.
Детектив показує, наскільки люди вірять ток-шоу, автор прямо висміює, що вони люблять "Давай одружимося" і програму "Шило", яка висвітлює справу Самсонова; люди готові вірити жовтій пресі, якщо немають альтернативних джерел доступу до інформації.
Серед усіх героїв симпатію викликав Тинджол — брат Петеліної, буддист, який всіляко допомагає Самсонову втекти від Кочанова.
Хто насправді виявиться вбивцею Катерини Золотової я підказувати не буду. Скажу лиш, що це не Барінов, тому що в анотації пише, що смерть Самсонова вигідна Барінову і Барінову приписують і смерть доньки його  директора — Катерини Золотової, але це не він.
Це не той детектив, який я буду всім рекомендувати. Якщо ви хочете не дуже заплутаний, пригодницький, іронічний, сучасний детектив, то вам сюди. Останні речення детективу мене розчулили.